Karolīna Grante "Gaisma"

No 22.05. līdz 05.06.14 Creative Andrejsala konferenču zāle 2. stāvā ir skatāma jaunās fotogrāfes Karolīnas Grantes fotoizstāde "Gaisma" uz ko bijām devušies arī mēs! Maza fotoreportāža no mums un autores citāts par izstādi.

14297014852 0123ced3e6 b

 

Izstāde ir par Tērvetes novadā esošo ciemu, ko daudzi zina kā Klūnas, kur padomju laikā bija kolhozs "Gaisma." 

Savā laikā tur bijusi ļoti aktīva darbība - dzīvoja aptuveni 250 cilvēku, visiem bija darba vietas, izklaides iespējas, veikali, ēdnīca un transports. Pašreiz ciemā dzīvo aptuveni 20 cilvēki, kuriem no tā visa vairāk nav nekā. Iedzīvotājiem palikušas tikai atmiņas un stāsti, ko izstādes autore vēlās parādīt sabiedrībai, un likt tai aizdomāties par sociālo stāvokli laukos. Pievērst sabiedrības uzmanību mazapdzīvotiem Latvijas nostūriem, tajos mītošo cilvēku dzīvei, sapņiem un saulainajām atmiņām par Gaismu, kas kādreiz bija. Ciema iedzīvotāja Daina Urakova stāsta: "Gaisma bija darba vieta, tagad tā ir tikai dzīvesvieta, kur valda klusums." 

Izstādes autores darbos atainoti cilvēku pašreizējie dzīves apstākļi, kas bagātināti ar dzīvesstāstiem un atcerēm. Darbos tika dokumentēti fakti par Tērvetes novada ciemu, tā apkaimi un infrastruktūru. Ir nepieciešami runāt par sasāpējušo sociālo stāvokli ārpus Latvijas lielajām pilsētām, jo panīkuši, bezdarba nomocīti miesti mūsu valstī ir daudz. Izstādes autore tic, ka informējošiem materiāliem nonākot pareizā redzes lokā, tiks dota iespēja ieraudzīt šādus ciemus jaunā gaismā, kas liktu tiem spīdēt kā nekad agrāk.

14112375427 bb2df1f7fe b

Vairāk bildes spiežot uz pēdējās fotogrāfijas!

testAdd a comment

Karolīna Grante "Gaisma"

unnamed 1

Karolīnas Grantes
Fotogrāfiju izstāde "Gaisma"
Creative Andrejsala konferenču zālē, 2.stāvā
22.05.2014. - 05.06.2014.

             Izstāde ir par Tērvetes novadā esošo ciemu, ko daudzi zina kā Klūnas, kur padomju laikā bija kolhozs "Gaisma." Savā laikā tur bijusi ļoti aktīva darbība - dzīvoja aptuveni 250 cilvēku, visiem bija darba vietas, izklaides iespējas, veikali, ēdnīca un transports. Pašreiz ciemā dzīvo aptuveni 20 cilvēki, kuriem no tā visa vairāk nav nekā. Iedzīvotājiem palikušas tikai atmiņas un stāsti, ko izstādes autore vēlās parādīt sabiedrībai, un likt tai aizdomāties par sociālo stāvokli laukos. Pievērst sabiedrības uzmanību  mazapdzīvotiem Latvijas nostūriem, tajos mītošo cilvēku dzīvei, sapņiem un saulainajām atmiņām par Gaismu, kas kādreiz bija. Ciema iedzīvotāja Daina Urakova stāsta: „Gaisma bija darba vieta, tagad tā ir tikai dzīvesvieta, kur valda klusums.”

              Izstādes autores darbos atainoti  cilvēku pašreizējie dzīves apstākļi, kas bagātināti ar dzīvesstāstiem un atcerēm. Darbos tika dokumentēti fakti par Tērvetes novada ciemu, tā apkaimi un infrastruktūru. Ir nepieciešami runāt par sasāpējušo sociālo stāvokli ārpus Latvijas lielajām pilsētām, jo panīkuši, bezdarba nomocīti miesti mūsu valstī ir daudz. Izstādes autore tic, ka informējošiem materiāliem nonākot pareizā redzes lokā, tiks dota iespēja ieraudzīt šādus ciemus jaunā gaismā, kas liktu tiem spīdēt kā nekad agrāk

Add a comment

Latvijas DH Kauss 2013 - Riekstukalns (pēcvārds)

Kārtējās sacensības pagājušas un kārtējā sezona aizvadīta. Neraugoties uz nedraudzīgajiem, slapjajiem laika apstākļiem un mazo dalībnieku skaitu, kurus droši vien izbiedēja iepriekšminētais,  LDK Riekstukalna ātruma nobrauciens aizritēja godam.  Baldonē bija sapulcējušies 55 spēcīgākie un bezbailīgākie braucēji!

alt

Uzvaru kopā septiņās klasēs svinēja:

Sieviešu grupa - Linda Butkus (kopā laiks 1,59.58)

Jauniešu grupa - Renārs Vilnis (kopā laiks 1,25.47)

Junioru grupa - Reinis M. Priedītis (kopa laiks 1,24.11)

Senioru grupa - Romāns Voičenko (kopā laiks 1,26.12)

Hobby-HT grupa - Reinis Simsons (kopā laiks 1,24.57)

Hobby-FS grupa - Pēteris Janevics (kopā laiks 1,22.22)

Elites grupa - Kārlis Kišuro (kopā laiks 1:18.42)

Visus rezultātus Jūs varat apskatīt šeit - http://ej.uz/3ex1

Bildes no Tver Mirkli (foto: Toms Diura) jūs varat apskatīt šeit - http://ej.uz/iio3

LDKRF2

Paldies, radošā apvienība "Tver Mirkli" saka visiem, kuri šogad atbalstīja gan mūs, gan downhill ģimeni kopā. Zem vārda atbalstīja, mēs saprotam - palīdzēja rīkot sacensības, ģenerēja idejas, paši piedalījās vai tikai atbrauca aplūkot sacensības. Lielu paldies mēs sakām Gustam Ošmucniekam par doto iespēju atspoguļot sacensības. Gaidiet sezonas noslēguma filmu no mums un tiekamies trasē jau nākošo gad!

alt

Kristiāns, Kaspars, Kārlis un Toms

RA "Tver Mirkli"

Add a comment

Tver Mirkli Skan

Vai Tev ir bijusi vēlme apsēsties pēc smagas darbadienas krēslā un relaksēties pie sev tīkamas un relaksējošas mūzikas? Tver Mirkli radošie cilvēki ir radījuši Tev risinājumu!!! Katru darbadienas vakaru (centīsimies) mēs Tev piedāvāsim, relaksējošu no vienas puses un atraktīvu no otras puses, mūzikas izlasi kura Tev ļaus atpūtināt pelēkās šūniņas.

 

Seko Mums speciāli izveidotajā kotā, sociālajā tīklā twitter - @TMSkan vai meklē pēc atslēgas vārda #TMSkan vai šeit, zem sadaļas Mūzika un ļaujies mūsu piedāvātajam audio baudījumam.

 

 

 

Add a comment

LV DH Cup stage #3 Līgatne

Mazs video ieskats nesen notikušajās sacensībās Līgatnes kalnā.

Add a comment

Atskats "LDA DH Kauss 2013 #1 - Riekstukalns"

Vakar noslēdzās pirmās sacensības ekstrēmajā riteņbraukšanā Riekstukalnā, Baldonē, tādēļ varam teikt, ka Latvijas Downhill asociācijas rīkotais "Latvijas DH kauss" ir iesācies veiksmīgi. Tver Mirkli kolektīvs uz šīm sacensībām bija devies pilnā sastāvā, bruņojušies ar karstu tēju un foto tehniku. Šīs sacensības mums bija īpašas un uztraukumu pilnas, jo nu jau bijām kļuvuši par officiālajiem sacensību foto/video partneriem.

alt

Add a comment

Read more...