LV DH Cup stage #3 Līgatne

Mazs video ieskats nesen notikušajās sacensībās Līgatnes kalnā.

Add a comment

2013. gada sezonas

Šogad mēs, radošā apvienība "Tver Mirkli" ir kļuvusi par oficiālo sadarbības partneri Latvijas Downhill Asociācijai video jomā. Tā kā sezona, nav aiz kalniem, un pirmās sacensības gaidāmas jau pēc mazliet vairāk kā mēneša, piedāvājam Jums ielūkoties 2013. gada sezonas "intro" video.

Add a comment

Best days of wintew 2013

Ko mēs daram ziemā, kad velo ir nolikti malā? Noskaties jauno video - "Winter Best Days 2013"

What we do in winter? Watch the new video - "Best Days Winter 2013"


 

Add a comment

Rider profile K.Veiss short edit

Piedāvājam aplūkot jaunāko videoklipu no Tver Mirkli radošā kolektīva darboņa Kaspara Trūba. Šis ir neliels ieskats braucēja Kristiāna aka Mr. Groziņa topošajā video īsfilmā par šo sportu.

Add a comment

Tver Mirkli vasaras spožākie mirkļi

Aktīvākā sezonas daļa ir noslēgusies. Tver mirkli šī sezona ir bijusi pirmā. Ideja, kas radās vienkārši runājot un sapņojot,  ir realizējusies dzīvē. Pateicoties labajai sadarbībai ar Latvijas Downhill asociāciju (LDA), šajā sezonā esam bijuši gandrīz visās LDA rīkotajās sacensībās un nofilmējuši kopā  7 videoklipus, tostarp dažādus video par moto sportu un arī citām sportiskām aktivitātēm.

Šis, ko mūsu kolektīvs – Kārlis, Kaspars un Kristiāns dara, ir tikai hobijs, taču attieksme un ieguldījums ir,  kā strādājot algotu darbu. Mums ir ļoti svarīgi, ka to spēj novērtēt!

Nāk ziema, un , mēs tai intensīvi gatavojamies, kopā ar mums attīstās arī mūsu tehnika. Tas viss, lai fotogrāfijas  un videoklipus varētu  Jums piedāvāt pēc iespējas interesantākus un augstākā kvalitātē.

Tver Mirkli radošajai apvienībai šī ir pirmā sezona, tāpēc šobrīd, domājot  par nākotnes plāniem, ceram, ka nākošā sezona mūs ievedīs jaunā līmenī – atpazīstamības līmenī.

Mēs sakām, PALDIES, Jums, skatītāji, par to, ka novērtējat  mūsu darbu, un, PALDIES, ekstrēmā sporta pārstāvjiem, kuru dēļ šāds projekts ir radies.

Mēs esam ar Jums, par Jums un kopā ar Jums! Lai mums visiem kopā izdodas!

Add a comment

Simple Bike Store 2x lielāks

Viss attīstās. Arī jaunais velo veikals un serviss "Simple Bike Store" paplašinās un jau no šīs piekdienas 13.07.2012 būs 2x lielākās telpās. Nāc ciemos- Krišjāņa Barona iela 142.


Video: Kristiāns Veiss

Montāža: Kaspars Trūbs

Add a comment

Jauni un brīvi

"Šis video ir veidots RTU studiju priekšmetā - Ekonomiskā transporta ģeogrāfija, uzdevums bija parādīt sevi un grupas biedrus tieši tā kā viņi redz paši sevi un tā kā viņus redz apkārtējie ietverot punktus- kas esmu es, kā es sevi redzu grupas ietvaros un kā es iztēlojos savu nākotni turpmāko piecu gadu laikā." 

Kaspars Trūbs


Video: Kārlis Kubarko, Kaspars Trūbs

Montāža: Kaspars Trūbs

Add a comment

Riekstukalna DH - Video


Video - Kaspars Trūbs, Kristiāns Veiss

Montāža - Kaspars Trūbs

Add a comment

Vai Tu esi gatavs?

 

 

Add a comment